برنامه های شبکه ورزش در تابستان

 برنامه های شبکه ورزش در تابستان

برنامه های شبکه ورزش در تابستان

برنامه های شبکه ورزش در تابستان

کانال روبیکا ما را دنبال کنید

پیج اینستاگرام FTD

کانال تلگرام

به گزارش FTD ،‌ برنامه های شبکه ورزش در تابستان به شرح زیر است :

بر این اساس فصل جدید برنامه‌های روتین شبکه ورزش شامل

«جهان ورزش» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰

«فوتبال۱۲۰» پنجشنبه ها ساعت ۲۳

«ویدیو چک» پنج شنبه ها ساعت ۲۲

«کادر فنی» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۰۰

«باشگاه»، «کوه‌گشت»، «پهلوون»، «مثبت ورزش» و «دست اول» در تابستان ۱۴۰۱ همچنان به روی آنتن خواهد رفت. برنامه «لذت فوتبال» و «شب های فوتبالی» جمعه ها ساعت ۲۱ نیز با آغاز فصل جدید فوتبال اروپا و لیگ برتر ایران مجددا از اواسط مرداد به آنتن شبکه باز خواهد گشت.

همچنین برنامه‌های جدید شبکه ورزش که مراحل پیش‌تولید خود را سپری کرده‌اند نیز به مرور مهیای پخش از این شبکه می‌شوند؛

«با جام جهانی» شنبه تا چهارشنبه ساعت۲۲:۰۰، ویژه برنامه‌ «والیبال لیگ ملت ها» که از آغاز این تورنمنت پخش شده است تا پایان تیرماه روی آنتن خواهد بود؛ برنامه «جایگاه ویژه» با هدف تحلیل و بحث و گفتگو پیرامون مسائل اساسی ورزش کشور از ابتدای تیرماه به صورت زنده پخش می‌شود؛ برنامه استعدایابی کشتی با نام «همه فن حریف» از ابتدای مردادماه روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰ به جدول پخش شبکه ورزش اضافه خواهد شد؛ همچنین برنامه «جام روستا» و «جام گل کوچیک» هم با هدف برگزاری مسابقات در روستاها و محلات در تابستان تولید و پخش خواهد شد. برنامه «بازی‌کن» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ نیز که مسابقه اطلاعات عمومی ورزشی است با هدف بازخوانی دستاوردهای ورزش کشور، شرکت کنندگان و علاقمندان ورزش را محک خواهد زد.

ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲

لازم به ذکر است «ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲» پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۸ نیز از تابستان امسال، به استقبال این مسابقات خواهد رفت و تا آغاز جام جهانی فوتبال، شرایط تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را بررسی خواهد کرد و علاقمندان به فوتبال را در جریان آخرین اخبار و اطلاعات از تیم ملی فوتبال کشورمان و جام جهانی فوتبال قرار خواهد داد

برنامه های شبکه ورزش در تابستان

کانال روبیکا ما را دنبال کنید

پیج اینستاگرام FTD

کانال تلگرام

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.