تصویربرداری «۸۷ متر» کیانوش عیاری از سر گرفته شد

 تصویربرداری «۸۷ متر» کیانوش عیاری از سر گرفته شد

سریال «۸۷ متر» بعد از یک وقفه درتصویربرداری ناشی از کرونا، دوباره جلوی دوربین رفت.

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» پس از ۷۰ روز تعطیلی ناشی از شیوع بیماری کرونا، چند روزی است که دوباره به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری تصویربرداری خود را آغاز کرده است.

کیانوش عیاری کارگردان «۸۷ متر» بیان کرد: تصویربرداری این سریال از یک هفته قبل شروع شده و البته کار تولید هم به خوبی در حال انجام است. 

وی افزود: اتفاق شیوع ویروس کرونا مانند همه مشاغل و فعالیت های اجتماعی، باعث شد تا دوربین های سریال «۸۷ متر» نیز خاموش شوند ولی با رعایت شرایط بهداشتی، کار را مجددا آغاز کرده ایم و امیدوارم طبق برنامه جلو برویم.

عیاری تصریح کرد: به دلیل رعایت نکات بهداشتی، به تعدادی از همکاران مرخصی داده ایم تا مراحل ضبط با شرایط مناسب طی شود و هم اکنون در لوکیشن اصلی سریال یعنی در خیابان نیلوفر تهران در حال تصویربرداری است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند. اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی ها به خانه رسیده اند و وسایل شان را در خانه گذاشته اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال هستند.

این سریال کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در حال تولید است.

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.