جدول پخش شبکه آیفیلم

 جدول پخش شبکه آیفیلم

جدول پخش شبکه آيفیلم

جدول پخش شبکه آیفیلم را در زیر تماشا کنید

سریالپخشبازپخش
آینه های نشکن۱۶۲۴ و ۸
سلام آقای مدیر۱۷۱ و ۹
آوای باران۱۸۲ و ۱۰
مدینه۲۰۴ و ۱۲
پایتخت۲۱۵ و ۱۳
در چشم باد۲۲۶ و ۱۴

کانال ما را در تلگرام دنبال کنید تا از آخرین اخبار اطلاع پیدا کنید

توضیحات شبکه ایفیلم

آی‌فیلم یک شبکهٔ تلویزیونی ایرانی شامل چهار کانال فارسی، عربی، انگلیسی و آی‌فیلم ۲ است. این شبکه با مدیریت محمدرضا حاتمی در ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ (۹ سپتامبر ۲۰۱۰)، مصادف با عید فطر آغاز به کار کرد.

هدف اصلی این شبکه، پخش فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی برای جهان در تمام طول ساعات شبانه روز می‌باشد؛ با این حال شبکه انگلیسی برای داخل ایران پخش نمی‌شود و علت آن عقیدهٔ سیما برای پاسداری از زبان فارسی است.رویدادهای تاریخی، مشاهیر از موضوعاتی است که قرار است در این شبکه مطرح شوند.

مخاطبان مورد نظر این شبکه حدود ۳۰۰ میلیون نفر هستند و پیش‌بینی می‌شود یکی از شبکه‌های پرطرفدار جهان شود. این شبکه در بسیاری از کشورهای عربی دفتر دارد برنامه‌های تهیه شده در این شبکه توسط دوبلورهای کشورهای سوریه، لبنان و امارات متحده به زبان عربی برگردانده می‌شوند.

در ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، مدیریت آی‌فیلم پس از ۵ سال به مهدی مجتهد سپرده شد

جدول پخش شبکه آیفیلم

کانال عربی این شبکه با حضور عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، و محمد سرافراز معاون برون‌مرزی صدا و سیما، و نیز با حضور سفیر فلسطین در ایران و جمعی از مدیران معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما، با تلاوت سوره کوثر در شب عید فطر ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد.

در اوایل سال ۱۳۹۰، کانال اول فارسی شبکه آی فیلم ویژه ایرانیان با شعار «آی فیلم دوست خانواده تو» در سیستم دیجیتال زمینی به صورت سراسری کار خود را آغاز کرد و در اسفند ۱۳۹۱، کانال انگلیسی شبکه آی فیلم با شعار «یک تجربه جدید خانوادگی» فعالیت خود را آغاز کرد. در اواخر اسفند ۱۳۹۶ نیز کانال دوم فارسی این شبکه ویژه فارسی زبانان جهان به ویژه افغانستان و تاجیکستان فعالیت خود را آغاز کرد.

فرکانس های شبکه

فرکانس: ۱۱۸۸۱ افقی ۲۷۵۰۰ (آی فیلم فارسی)

فرکانس: ۱۲۲۸۴ عمودی ۳۰۰۰۰ (آی فیلم فارسی، عربی، انگلیسی و فارسی ۲)

بدر ۵

فرکانس: ۱۱۴۹۷–۹۷۲۰-V

Eutelsat 3B

فرکانس:۱۰۷۷۵–۲۹۹۰۰-H (آی فیلم فارسی و انگلیسی)

۱۲۵۲۰–۲۷۵۰۰-V

هاتبرد

فرکانس: ۱۱۵۵۵ عمودی ۳۰۰۰۰

اینتل‌ست ۳۹

فرکانس: ۱۱۷۴۷–۲۷۵۰۰-V

نایل‌ست

بیشتر بخوانید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *