جدول پخش شبکه یک در رمضان و نوروز 1403

 جدول پخش شبکه یک در رمضان و نوروز 1403

جدول پخش شبکه یک در رمضان و نوروز 1403

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،شبکه یک سریال ها و برنامه های جدیدی را برای ایام ماه رمضان و نوروز 1403 تدارک دیده است.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


جدول پخش شبکه یک در رمضان و نوروز 1403

شبکه یک سریال ها و برنامه های جدیدی را برای ایام ماه رمضان و نوروز 1403 تدارک دیده است.

شرح این برنامه‌ها بدین ترتیب است:

سریال تلویزیونی:

این شبکه امسال دو سریال برای آنتن در نظر گرفته است که به ترتیب سریال «زیرخاکی» و بعد از آن سریال «نون خ» هرشب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن خواهد رفت.

«ماه خدا»:

 ویژه برنامه سحرگاهی «ماه خدا» سحرهای ماه رمضان ساعت ۳:۳۰ به تهیه کنندگی یونس قاسمی از مشهد مقدس روی آنتن خواهد رفت، این برنامه با بیان نکات اخلاقی، معرفتی، دعا نیایش و اذان صبح تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

«ثقلین»:

 برنامه «ثقلین» نیز به تهیه کنندگی یونس قاسمی و سید محمد صفدری به جز خوانی روزانه قرآن کریم از حرم مطهر علی بن موسی الرضا علیه السلام می‌پردازد. این برنامه سحرها ساعت ۵:۳۰ پخش می شود.

«درس‌هایی از قرآن»:

 برنامه «درس‌هایی از قرآن» مطابق هر ماه رمضان هر روز به سخنان حجت الاسلام و مسلمین قرائتی از قرآن کریم و بیان مطالب معارفی، اخلاقی و عقیدتی هر روز ساعت ۱۸:۴۵ می‌پردازد.

«مناجات خوانی»:

برنامه «مناجات خوانی» ویژه ماه مبارک رمضان نیز سحرهای ماه مبارک ساعت ۳ از حرم حضرت معصومه سلام الله علیها روی آنتن شبکه یک می‌رود.

«امت قرآن»:

برنامه «امت قرآن» جز خوانی روزانه قرآن کریم در کشورهای اسلامی را برای مخاطبان علاقمند هر روز ساعت ۱۱ پخش خواهد کرد.

«هلال»:

ویژه برنامه افطار شبکه یک سیما با نام «هلال» به تهیه کنندگی مجید ظریف هر شب ساعت ۱۷ در ماه مبارک رمضان به استقبال لحظات ملکوتی اذان مغرب و افطار می رود. این برنامه با رویکرد امتی و شناخت آداب رسوم و مشترکات فرهنگی و تاریخ کشورهای مسلمان پخش خواهد شد.

«طرحی برای فردا»:

 برنامه «طرحی برای فردا» نیز با سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی هر شب پخش خواهد شد.

«ایران دوست داشتنی»:

ویژه برنامه سال نو؛

«ایران دوست داشتنی» با فضای جشن و متناسب با ایام نوروز و رویکرد شناخت ظرفیت‌های اقلیمی بومی و هویتی و در جهت افزایش حس همبستگی و اتحاد ملی نوروز ۱۴۰۳ هر روز ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

«کلمه»:

سری جدید برنامه «کلمه» به تهیه کنندگی موسوی صمدی نیز ویژه برنامه‌ای است که شب‌های ماه مبارک رمضان ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن خواهد رفت.

«ایران از بالا»:

مجموعه مستند «ایران از بالا» مستندی است از تصاویر جذاب از طبیعت مناطق دیدنی استان‌های مختلف کشور که در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۶ تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.

فیلم سینمایی: 

فیلم‌های سینمایی برای ایام نوروز ماه و ماه رمضان تدارک دیده شده است که ساعت ۲۴ هرشب پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.