جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی تلویزیون آغاز می شود

 جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی تلویزیون آغاز می شود

FTD ،جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی تلویزیون آغاز می شود

جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی سیما با پخش حدود ۳۰۰ فیلم از سینمای ایران و جهان، تا پایان تابستان در قاب تلویزیون تماشایی خواهد شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی تلویزیون آغاز می شود

شبکه دو در جشنواره خود فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی را پخش خواهد کرد. این فیلم ها که با چاشنی نوستالژی و همراه با فراخوان برای نظرات‌ و درخواست های مردمی است، از شنبه آتی هر شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد پخش می شود.

جشنواره فیلم های تابستانی شبکه پنج سیما هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح فیلم های سینمایی را برای علاقه مندان هنر هفتم به نمایش می گذارد.

شبکه کودک سیما که پخش فیلم های سینمایی تابستانی خود را از تاریخ ۲۰ خرداد آغاز کرده است، فیلم ها را هر روز در ساعت ۱۴ تقدیم مخاطبان می کند.

شبکه امید هم جشنواره فیلم های تابستانی خود را از ابتدای هفته با پخش روزانه فیلم در ساعت ۱۸ آغاز می کند. «خلیج دایناسورها»، «اشکنه»، «برادر کوچک من»، «مرد عنکبوتی»، «مایلز مورالس»، «والدی قهرمان»، «ماجراهای پینوکیو»، «هارمونیکا»، «دستان فرشته»، «ریکا»، «سه ثانیه»، «کارآگاه کونان ۲»، «لویی» و… از جمله این فیلم ها است.

مهدی

1 نظر

  • شبکه کودک سیما که پخش فیلم های سینمایی تابستانی خود را از تاریخ ۲۰ خرداد آغاز کرده است، فیلم ها را هر روز در ساعت ۱۴ تقدیم مخاطبان می کند.
    بازپخش فیلم های سینمایی شبکه کودک:ساعت ۲۰

    گروه تامین برنامه شبکه امید هم جشنواره فیلم های تابستانی خود را از ابتدای هفته با پخش روزانه فیلم در ساعت ۱۸ آغاز می کند. «خلیج دایناسورها»، «اشکنه»، «برادر کوچک من»، «مرد عنکبوتی»، «مایلز مورالس»، «والدی قهرمان»، «ماجراهای پینوکیو»، «هارمونیکا»، «دستان فرشته»، «ریکا»، «سه ثانیه»، «کارآگاه کونان ۲»، «لویی» و… از جمله این فیلم ها است.
    بازپخش فیلم های سینمایی شبکه امید ساعت ۱ بامداد و ۱۰ صبح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.