«خانه ما» ماه رمضان برمی‌گردد

 «خانه ما» ماه رمضان برمی‌گردد

FTD ،«خانه ما» ماه رمضان برمی‌گردد

فصل دوازدهم مستند مسابقه «خانه ما» در ۱۰قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در بوشهر ساخته شده و آماده پخش است.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


«خانه ما» ماه رمضان برمی‌گردد

رئالیتی‌شو «خانه ما» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی قرار است بعد از تعطیلات عید نوروز و در ماه مبارک رمضان پخش شود.

فصل قبلی این مسابقه از شبکه های نسیم، دو و سه سیما روی آنتن رفته است و قرار است فصل دوازدهم این مستند مسابقه از یکی از شبکه های سیما روی آنتن برود.

مستند مسابقه «خانه ما» در اصل یک رئالیتی‌شو است. رئالیتی‌شو در حالتی مابین آثار مستند و داستانی قرار دارد و دارای سناریویی از پیش تعیین‌شده است اما در لوکیشن‌های واقعی و با حضور کاراکترهای واقعی که بازیگر نیستند، ساخته می‌شود.

احمد شفیعی تهیه‌کننده این رئالیتی‌شو گفت: شروعِ پخش بعد از تعطیلات عید نوروز و در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

او گلایه همیشگی‌اش از کنداکتور پخش این مستند مسابقه تلویزیونی را دوباره تکرار کرد و گفت: ما در شبکه نسیم، دو و سه سیما روی آنتن رفتیم اما همواره نارضایتی داشتیم که در طول ۱۰ سال و ۱۱ فصلی که روی آنتن رفت، خصوصاً‌در دو فصل اخیر، ماه‌ها معطل کنداکتور خوب بودیم. حتی در پخش گاهی برنامه جا به جا می‌شود و به کار لطمه می‌خورد.
شفیعی خاطرنشان کرد: بازخورد بدی گرفتیم؛ به همین خاطر الان پخش و کنداکتور مناسب برای ما خیلی مهم است. سازمان صداوسیما حقِ این برنامه را ادا کند. شبکه الان معلوم نیست و سازمان اوج در حال رایزنی است که فصل دوازدهم به کدام شبکه می‌رود.
تهیه‌کننده «خانه ما» افزود: در شار بوشهر اتفاقات خوبی افتاده و مسابقه خیلی گرم و جذابی است؛ امیدوارم که سازمان صداوسیما هم در حقیقت روی خوش به این برنامه نشان دهد.

در شهر بوشهر اتفاقات خوبی افتاده و مسابقه خیلی گرم و جذابی است و امیدواریم که سازمان هم در حقیقت روی خوش نشان بدهد به این برنامه.

مستند مسابقه «خانه ما» در اصل یک رئالیتی‌شو است. رئالیتی‌شو در حالتی مابین آثار مستند و داستانی قرار دارد و دارای سناریویی از پیش تعیین‌شده است اما در لوکیشن‌های واقعی و با حضور کاراکترهای واقعی که بازیگر نیستند، ساخته می‌شود

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.