دوبله فیلم سینمایی «به پیش» برای شبکه سه

 دوبله فیلم سینمایی «به پیش» برای شبکه سه

دوبله فیلم سینمایی «به پیش» برای شبکه سه

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،فیلم سینمایی «به پیش» با گویندگی ۱۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


دوبله فیلم سینمایی «به پیش» برای شبکه سه

فیلم سینمایی «به پیش» با گویندگی ۱۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

 این سینمایی در گونه اکشن، کمدی و درام محصول چین در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی درام و اکشن بهمن هاشمی و صدابردار آن روژین جشن سده است. ارغوان افراسیاب، دانیال الیاسی، علیرضا باشکندی، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، مونا خجسته، شهریار ربانی، سیما رستگاران، نفیسه زاجکانیها، افشین زی نوری، خشایار شمشیرگران، سعید مظفری، علی منصوری راد، مریم مهماندوست، عباس نباتی، آزیتا یاراحمدی، رزیتا یاراحمدی و بهمن هاشمی صداپیشه های این اثر بوده اند.
این اثر درباره یک بدلکار و اسبش است که یک شبه در رسانه‌های اجتماعی معروف می‌شوند.

فیلم ترکیبی جذاب از طنز و اکشن است و جکی چان در آن خوش می درخشد و نشان می دهد که حتی در سن پسری هم همچنان فرز است و می تواند جذابیت لازم را به اثر ببخشد. فیلم برنده و نامزد ۶ جایزه از جشنواره های سینمایی مختلف شده است.

شبکه‌ی سه سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.