دوبله فیلم سینمایی «ستاره پیروزی» برای شبکه یک

 دوبله فیلم سینمایی «ستاره پیروزی» برای شبکه یک

FTD ،دوبله فیلم سینمایی «ستاره پیروزی» برای شبکه یک

به گزارش FTD ،فیلم سینمایی «ستاره پیروزی» با گویندگی ۲۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


دوبله فیلم سینمایی «ستاره پیروزی» برای شبکه یک

فیلم سینمایی «ستاره پیروزی» با گویندگی ۲۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی در گونه درام محصول فرانسه در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه یک سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن هاشمی است. بابک اشکبوس، رضا الماسی، دانیال الیاسی، شهراد بانکی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، علی جلیلی باله، ارسلان جولایی، حسین بیگی، زویا خلیلی آذر، سیما رستگاران، آرزو روشناس، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، مریم شاهرودی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، بهروز علیمحمدی، میلاد فتوحی، کوروش فهیمی، علیرضا کامیابی پور، نسرین کوچک خانی، علی همت مومیوند، حسین نورعلی، نازنین یاری و بهمن هاشمی صداپیشه های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که پسربچه مسلمانی که خانواده فقیری دارد و در فرانسه زندگی می کنند، تحت قیمومت خانواده‌ای فرانسوی قرار می‌گیرد و در آنجا به شیرینی پزی علاقمند شده و وقتی بزرگ می‌شود به همین حرفه ادامه می‌دهد و در این راه موفق می‌شود.

این اثر فیملی تأثیرگذار است که راه رسیدن به موفقیت شخصیت اصلی را نمایش می دهد، راهی که البته آسان نیست و پر از فراز و نشیب است. پیام فیلم در مورد سرسختی برای رسیدن به خواسته ها و تسلیم نشدن است و در عین حال به مقام مادر تعظیم می کند و می تواند برای علاقه مندان به آشپزی نیز جذاب باشد به این دلیل که داستان به هر حال در ارتباط با آشپزی است و با آشپزی به عنوان هنر برخورد می کند.

شبکه‌ی یک سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.