دودکش و دیوار به دیوار از شبکه آیفیلم پخش می شوند

 دودکش و دیوار به دیوار از شبکه آیفیلم پخش می شوند

FTD ، دودکش و دیوار به دیوار از شبکه آیفیلم پخش می شوند

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


به گزارش FTD ، دودکش و دیوار به دیوار از شبکه آیفیلم پخش می شوند

سریال دودکش

همزمان با پایان ماه صفر مجموعه « دودکش » از چهارشنبه 6 مهر هر شب ( بجز پنجشنبه ها ) ساعت 22 روی‌ آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود

بازپخش : ساعات 6 و 14

بازیگران : هومن برق نورد،امیرحسین رستمی،بهنام تشکر،سیما تیرانداز،رویا میرعلمی،محمدرضا شیرخانلو و…

سریال دیوار به دیوار 2

همزمان با پایان ماه صفر مجموعه « دیوار به دیوار 2 » از پنجشنبه 7 مهر هر شب ساعت 20 روی‌ آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود

🔸 بازپخش : ساعات : 4 و 12


توضیحات شبکه ایفیلم

آی‌فیلم یک شبکهٔ تلویزیونی ایرانی شامل چهار کانال فارسی، عربی، انگلیسی و آی‌فیلم ۲ است. این شبکه با مدیریت محمدرضا حاتمی در ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ (۹ سپتامبر ۲۰۱۰)، مصادف با عید فطر آغاز به کار کرد.

هدف اصلی این شبکه، پخش فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی برای جهان در تمام طول ساعات شبانه روز می‌باشد؛ با این حال شبکه انگلیسی برای داخل ایران پخش نمی‌شود و علت آن عقیدهٔ سیما برای پاسداری از زبان فارسی است.رویدادهای تاریخی، مشاهیر از موضوعاتی است که قرار است در این شبکه مطرح شوند.

مخاطبان مورد نظر این شبکه حدود ۳۰۰ میلیون نفر هستند و پیش‌بینی می‌شود یکی از شبکه‌های پرطرفدار جهان شود. این شبکه در بسیاری از کشورهای عربی دفتر دارد برنامه‌های تهیه شده در این شبکه توسط دوبلورهای کشورهای سوریه، لبنان و امارات متحده به زبان عربی برگردانده می‌شوند.

در ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، مدیریت آی‌فیلم پس از ۵ سال به مهدی مجتهد سپرده شد

کانال عربی این شبکه با حضور عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، و محمد سرافراز معاون برون‌مرزی صدا و سیما، و نیز با حضور سفیر فلسطین در ایران و جمعی از مدیران معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما، با تلاوت سوره کوثر در شب عید فطر ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد.

در اوایل سال ۱۳۹۰، کانال اول فارسی شبکه آی فیلم ویژه ایرانیان با شعار «آی فیلم دوست خانواده تو» در سیستم دیجیتال زمینی به صورت سراسری کار خود را آغاز کرد و در اسفند ۱۳۹۱، کانال انگلیسی شبکه آی فیلم با شعار «یک تجربه جدید خانوادگی» فعالیت خود را آغاز کرد. در اواخر اسفند ۱۳۹۶ نیز کانال دوم فارسی این شبکه ویژه فارسی زبانان جهان به ویژه افغانستان و تاجیکستان فعالیت خود را آغاز کرد.

مهدی

2 نظرات

  • مهران مدیری مرد بزرگی است و ماندگار در هنر این سرزمین.

  • مهران مدیری مرد بزرگی است و ماندگار در هنر این سرزمین.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.