زمان پخش سریال «بیست‌ کووید» در شبکه سه

 زمان پخش سریال «بیست‌ کووید» در شبکه سه

زمان پخش سریال «بیست‌ کووید» در شبکه سه

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،مجموعه تلویزیونی «بیست‌ کووید» از 23 دی ماه به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


زمان پخش سریال «بیست‌ کووید» در شبکه سه

مجموعه تلویزیونی «بیست‌ کووید» از 23 دی ماه به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

سریال «بیست‌ کووید» به کارگردانی هادی حاجتمند از شنبه 23 دی ماه، شنبه تا چهارشنبه، حوالی ساعت 20:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

این مجموعه داوطلب شدن عده‌ای از مردم را برای کمک به کادر درمان در دوران کرونا به تصویر می‌کشد اما در میان این افراد، شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران فرق دارد.

علی عامل هاشمی، جواد سلطانی، محمد دلگشا، حسن زارعی، بهار نوحیان، علیرام نورایی، ازیتا ترکاشوند، میرطاهر مظلومی، فرزاد جمشیدی، حسام خلیل نژاد، فاطمه مقدس، علی ذکریایی، فهیمه مؤمنی، بهار داورزنی، ابتسام بغلانی، صفر کشکولی، اسدالله یکتا، یاسر حمزه و پانته آ کی قبادی در این سریال ایفای نقش می کنند.

این سریال با محوریت وقایع و اتفاقات دوران کرونا ساخته شده اما همه‌چیز را در قالب روایت‌های شیرین مطرح می‌کند. داوطلب شدن عده‌ای از مردم را برای کمک به کادر درمان به تصویر می‌کشد اما در میان این افراد، شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران فرق دارد. سریال خوشبختانه فضای شیرینی دارد اما تلطیف شده فضای کرونا را تاریخ‌نگاری می‌کند. سریال از قبل کرونا شروع می‌شود؛ از آن گروه‌های جهادی که به میدان آمدند بچه مسجدی‌ها و گروه‌هایی که در روستاها فعالیت کردند. سریال به تزریق واکسن می‌رسد و با زبان شیرینی حرف‌های مهمی را مطرح می‌کند.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.