زمان پخش سریال «۸۷ متر» مشخص شد

 زمان پخش سریال «۸۷ متر» مشخص شد

مجموعه تلویزیونی ۸۷ متر کیانوش عیاری بعد از گذشت ۴ سال که بارها تولید آن به بهانه‌های مختلف متوقف شد ، سرانجام به آنتن شبکه یک سیما راه پیدا خواهد کرد. این سریال قرار است از نهم مرداد پخش خود را آغاز کند.

به تازگی از لوگوی سریال «۸۷ متر» به نویسندگی و کارگردانی کیانوش عیاری با طرحی از روژان ایرجی رونمایی شده است.داستان سریال ۴۰ قسمتی ۸۷ متر همان‌طور که از نام آن هم پیدا است به موضوع مسکن پرداخته است. در این داستان پرونده‌های قضایی مربوط به مشکلات مستغلات و مسکن بررسی می‌شود. مشکلاتی که عموماً ناشی از بی‌اطلاعی عمومی مردم از قوانین است.

در خلاصه داستان سریال ۸۷ متر آمده است که به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت یک منزل برمی‌گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند. اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایل‌شان را در خانه گذاشته‌اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

این روزها سریال دودکش۲ در شبکه یک روی آنتن می‌رود و با پایانِ این مجموعه،۸۷ متر بالأخره بعد از این همه کش و قوس و توقف و طولانی شدن دوران تولید، به آنتن شبکه یک سیما می‌رسد. کیانوش عیاری پس از ۱۳ سال قرار است دوباره با سریالی پر سر و صدا وارد صدا و سیما شود.البته سعید پیردوست را نیز پس از مدت‌ها دوری از بازیگری در این سریال می‌بینیم. گفته شده است مرحوم علی انصاریان فوتبالیست که البته بیشتر در نقش مجری و بازیگر دیده شد هم در سکانس‌هایی در این سریال به ایفای نقش پرداخته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.