«زیرخاکی ۳» در راه است؟

 «زیرخاکی ۳» در راه است؟

پژمان جمشیدی با محتمل خواندن ساخت سریال «زیرخاکی ۳» برای نوروز ۱۴۰۱، اعلام کرد که در صورت محقق شدن این احتمال، از اواسط امسال مشغول بازی در این پروژه خواهد بود.

جمشیدی: احتمالا این سریال را برای نوروز آماده کنیم و در این صورت از اواسط مهر ماه درگیر این پروژه می شوم که خیلی هم دوستش دارم.جمشیدی که با برنامه «پرانتز باز» رادیو نمایش با موضوع جایگاه رسانه در میان عموم مردم گفت وگو می کرد، درباره هجمه و انتقادهای رسانه ای به ورودش از فضای فوتبال به عرصه هنر، گفت: هر موفقیتی با ابعادش تبعاتی دارد. نمی توانی موفقیت را پشت سر بگذاری و از سختی ها و تبعاتش عبور نکنی و البته یکی از این سختی ها، همین هجمه ها بود. ولی برای من مهم این بود که احترام این حرفه را حفظ کنم. برای من هنر عرصه محترمی بود و می دانستم باید در شأن هنر عمل کنم. از همان ابتدا می دانستم ممکن است مخالفت هایی باشد ولی چون از قبل این شرایط را پیش بینی می کردم، به راحتی از آن عبور کردم.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال که چند سالی است در عرصه بازیگری تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت دارد، معتقد است: بهترین پاسخ به منتقدان این است که بتوانی خودت را در زمین فوتبال یا در قاب تلویزیون اثبات کنی و با حرف زدن به جایی نمی رسی؛ در صورتی که از عهده کارت به خوبی برآیی، منتقدان منصف نظرشان را تغییر می دهند و تبدیل به مدافعان تو می شوند. بر این اساس هیچ وقت از انتقادها گله مند نبودم و معتقدم هرکس با نگاهش به جامعه، زندگی و کار می تواند نظرش را ابراز کند.

پژمان جمشیدی در عین حال گفت: فوتبال و هنر بازیگری اصلا حرص و جوش خوردن ندارد چون مخاطبش مردم هستند. اگر آنها تو را قبول کنند، پذیرفته می شوی و در غیر این صورت کنار می روی.این بازیگر با اشاره به رابطه متقابل رسانه و سلبریتی ها، در این زمینه توضیح داد: اگر جامعه خبری نباشد، حرف های ما شنیده نمی شود و کارهای ما دیده نمی شود و اگر دوستان ورزشکار و هنرمند هم مصاحبه نکنند، کار دوستان خبرنگار پیش نمی رود.

او در پاسخ به دلایل رفتارهای حذفی برخی هنرمندان در رابطه با اطلاع رسانی و خبر خاطرنشان کرد، «گاهی هنرمندان به واسطه کم رویی یا روابط دوستانه نمی توانند به خبرنگاران توضیح دهند که در موضوع مورد نظر برای انجام مصاحبه، حرفی برای گفتن ندارند یا اگر صحبت کنند به ضررشان تمام می شود، بنابراین از انجام مصاحبه طفره می روند و امروز و فردا می کنند. حقیقت این است برای من که ۴۵ سال از عمرم می گذرد، دیگر شهرت و منتشر شدن عکسم روی جلد نشریات اهمیتی ندارد، صرفا برایم حفظ احترام خبرنگار جوانی که با من تماس می گیرد یا روزنامه گار باسابقه ای که حقی بر گردن ورزش و هنر دارد، مهم است و اگر مواردی بوده که کوتاهی کرده ام همین جا عذرخواهی می کنم و قطعا سهوی بوده است.

پژمان جمشیدی در پایان در پاسخ به این پرسش که این روزها مشغول بازی در چه پروژه ای است؟ از فیلم سینمایی «علفزار» به تهیه کنندگی بهرام رادان و کارگردانی کاظم دانشی نام برد که برای جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.«پرانتزباز» جمعه ساعت ۲۱ به تهیه‌کنندگی و سردبیری مارال دوستی، اجرای نیما رئیسی و با حضور علیرضا بهرامی، نغمه دانش و فرانک آرتا از موزه‌ سینما بر روی آنتن رادیو نمایش رفت. این برنامه زنده کاری از گروه برنامه‌های مستند و ترکیبی ـ نمایشی رادیو نمایش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.