ساخت سریال شهید صیاد شیرازی به کجا رسید؟

 ساخت سریال شهید صیاد شیرازی به کجا رسید؟

مدیر گروه فیلم و سریال سیمافیلم درباره سرانجام تولید سریال شهید صیاد شیرازی گفت: گروه جدید مشغولند تا پایان تابستان به طرح اولیه برسند. به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، بسیاری منتظرند تا بعد از یک دهه انتظار، سریال شهید صیاد شیرازی به سرانجام برسد، زیرا چندی پیش همزمان با سالروز شهادت این فرمانده دلاور ارتش، حبیب والی‌نژاد به‌عنوان تهیه‌کننده این سریال مشخص شد، سریالی که به‌تعبیر مجید اکبرشاهی، کاری گسترده و مهم است؛ چرا که این شهید بزرگوار از بزرگان ارتش و جبهه‌های نبرد بوده‌اند، ایشان هم در انقلاب اسلامی و هم در دوران دفاع مقدس نقش عمده و بسزایی داشتند. برای تولید اثری درباره این شهید بزرگوار باید همه جوانب کار در نظر گرفته شود؛ از این رو با دعوت از آقای حبیب والی‌نژاد به‌عنوان تهیه‌کننده سریال امیدواریم کار خوب و مؤثری درباره این شهید ساخته شود.

قرار است بخش‌هایی از زندگی شهید صیاد شیرازی که در دوران دفاع مقدس سپری شده، مورد توجه قرار گیرد؛ همچنین نحوه ترور آن شهید بزرگوار از بخش‌های مهم سریال به‌شمار می‌آید. حبیب والی‌نژاد به‌عنوان تهیه‌کننده به‌همراه آقای حسین حسنی ـ سرپرست نویسندگان ـ جلسات خود را با ستادکل نیرو‌های مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران و بقیه تحقیق و پژوهش‌ها را پیش می‌برند.

اکبرشاهی مدیر گروه فیلم و سریال سیمافیلم همچنین درباره این سریال، تأکید کرد: کار‌های تحقیق و نگارش توسط آقای والی‌نژاد، تهیه‌کننده و تیم نویسندگان پیش می‌رود تا پایان تابستان و حتی احتمالاً زودتر به طرح اولیه برسیم. چند طرح آمده و رفته و هر دفعه مسائلی داشته است، البته مجموعه مفصلی از تحقیقات هم که در گذشته اتفاق افتاده در اختیار این مجموعه قرار گرفته است.وی افزود: امیدواریم هرچه زودتر قبل از پایان تابستان بتوانیم به یک طرح اولیه برسیم؛ البته هنوز کارگردان مشخص نشده است و با رسیدن به طرح و فیلمنامه مشخص حتماً بقیه مراحل هم پیش می‌روند تا این سریال هرچه زودتر به سرانجامِ تولید برسد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.