«سریال باز» در کنداکتور شبکه تماشا/ شب تا صبح سریال ببینید!

 «سریال باز» در کنداکتور شبکه تماشا/ شب تا صبح سریال ببینید!

«سریال باز» در کنداکتور شبکه تماشا/ شب تا صبح سریال ببینید!

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،محمدعلی غلامرضایی مدیر شبکه نمایش و تماشا، از ایجاد باکس‌های جدید نمایش مجموعه های تلویزیونی از جمله باکس ویژه «سریال باز» متناسب با سلیقه دوستداران سریال های تلویزیونی خبر داد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


«سریال باز» در کنداکتور شبکه تماشا/ شب تا صبح سریال ببینید!

محمدعلی غلامرضایی مدیر شبکه نمایش و تماشا، از ایجاد باکس‌های جدید نمایش مجموعه های تلویزیونی از جمله باکس ویژه «سریال باز» متناسب با سلیقه دوستداران سریال های تلویزیونی خبر داد.

غلامرضایی مدیر شبکه نمایش و تماشا، با اعلام تغییرات جدید در باکس‌های پخش شبکه تماشا گفت: یکی از تغییرات ویژه جدول پخش شبکه تماشا، اضافه شدن باکس «سریال باز» است؛ در این باکس هر هفته بامداد روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح، قسمت‌های متوالی از یک سریال را پخش می کنیم.

غلامرضایی با بیان اینکه در باکس سریال باز معمولا مینی سریال های ویژه و جذاب پخش می شود، ادامه داد: برای شروع باکس «سریال باز» از این هفته مجموعه ۱۰ قسمتی «ندای امید»، پخش خواهد شد که پنج قسمت آن در پنجشنبه و پنج قسمت آن در جمعه پخش می شود.

وی خاطر نشان کرد: در باکس سریال باز، این امکان برای دوستداران خاص سریال های تلویزیونی ایجاد شده است که در ایام تعطیل از شب تا صبح قسمت های متوالی از یک سریال را تماشا کنند.

مدیر شبکه نمایش و تماشا، از اضافه شدن باکس ساعت ۲۳ به کنداکتور شبکه تماشا خبر داد و گفت: در ساعت ۲۳ هر شب مینی سریال هایی جدید در ژانر های مختلف، علمی تخیلی، پلیسی، راز آلود، جنایی و غیره، قرار می‌گیرد که برای نخستین بار از صداوسیما پخش می‌شوند.
غلامرضایی تاکید کرد: بینندگان شبکه تماشا هر شب ساعت ۲۳ یک قسمت جدید از مجموعه های تازه شبکه را مشاهده می کنند و در باکس سریال های شرقی نیز این امکان وجوددارد که مجموعه‌های جدید پخش شود، پس ممکن است شبکه تماشا در یک روز چند سریال جدید و غیر تکراری را تقدیم مخاطبان خود کند.

غلامرضایی با اشاره به پخش سریال‌های شرقی در باکس ساعت ۱۹ شبکه تماشا، بیان داشت: هر شب از ساعت ۱۹ به مدت ۲ ساعت، سریال‌های شرقی پخش خواهد شد که یا به صورت دو قسمت متوالی از یک مجموعه و یا پخش دو قسمت از دو مجموعه متفاوت خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه هر شب ساعت ۲۱، سریال های خانوادگی در کنداکتور شبکه تماشا قرار می‌گیرند، گفت: در ساعت ۲۲ نیز سریال های بلند مهیج مانند مجموعه «فرار از زندان» یا «سرقت پول» که دارای چندین قسمت است، پخش می شود.

مدیر شبکه نمایش و تماشا، در پایان با تاکید مجدد بر پخش مینی سریال های جدید در باکس «سریال باز» درباره مجموعه «ندای امید» که در این هفته پخش می شود، گفت: سریال «ندای امید» به کارگردانی آلفونسو مورنو در سال ۲۰۱۹توسط کشور امریکا در ژانر درام خانوادگی ساخته شده است. این سریال درباره‌ زندگی خواهران و برادران یتیم لیلیان و گریس است که از هم جدا می‌شوند، اما بعداً در بزرگسالی در اوایل دهه ۱۹۰۰ دوباره به هم می‌پیوندند و آن‌ها تصمیم می‌گیرند در دهکده قدیمی خود برای کودکان بی سرپرست یتیم خانه‌ای دائر می‌کنند که در این راه داستان‌های متفاوتی پیش می‌آید.

مهدی

3 نظرات

  • لطفاً سریال بعدی ای که برای باکس سریال باز در نظر میگیرید سریال kingdom محصول ۲۰۱۹ کره باشه

  • سلام و عرض ادب خدمت عوامل شبکۀ تماشا. لطفاً در باکس ساعت ۲۱ سریال‌باز، مجموعۀ امنیتی ایرانی تمام‌رخ به کارگردانی محمود معظمی رو هم نشون بدین. این سریال تابحال فقط یکبار از شبکۀ اصلی‌اش پخش شده و دیگه بازپخشی نداشته. همچنین درخواست پخش مجموعۀ گیلدخت رو در باکس ساعت ۲۰ سریال‌باز داشتم. ممنونم ازتون

  • از مدیران شبکه تماشا درخواست دوبله و پخش سریال کره ای رودخانه ای که ماه در آن طلوع می کند رو دارم لطفاً پیام من رو به عوامل صدا و سیما انتقال بدید
    River Where The Moon Rises 2021′
    با تشکر از مدیران شبکه تماشا 💐

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.