سریال ساخت ایران از شبکه آیفیلم پخش می شود

 سریال ساخت ایران از شبکه آیفیلم پخش می شود

سریال ساخت ایران از شبکه آیفیلم پخش می شود

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،با پایان یافتن سریال «تصویر یک رویا»  به کارگردانی احمد امینی، سریال «ساخت ایران» به کارگردانی “محمدحسین لطیفی” چهارشنبه 11 بهمن جایگزین می‌شود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


سریال ساخت ایران از شبکه آیفیلم پخش می شود

با پایان یافتن سریال «تصویر یک رویا»  به کارگردانی احمد امینی، سریال «ساخت ایران» به کارگردانی “محمدحسین لطیفی” چهارشنبه 11 بهمن جایگزین می‌شود.

در خلاصه داستان سریال «ساخت ایران» آمده است: دکتر افشار جم پس از سه سال تلاش بی‌وقفه، موفق به اختراع اکسیری مهم و ارزشمند در زمینه نانوتکنولوژی می‌شود. او پس از ناکامی در یافتن سرمایه‎ لازم، تصمیم می‌گیرد از ایران خارج شود. اما هنگامی که یک تصادف، او را راهی بیمارستان می‌کند؛ تمام مدارک و اطلاعات مهم او توسط دزدی به نام غلامحسین به سرقت برده می‌شود. غلامحسین برای رهایی از دست پلیس، با مدارک دکتر افشار، از کشور خارج شده و با هویتی جعلی، تلاش می‌کند تا اختراع او را به فروش برساند.

امین حیایی، محمدرضا گلزار، بهنام تشکر، فرهاد اصلانی، بهاره رهنما و…  … از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

مجموعه تلویزیونی «ساخت ایران» از چهارشنبه 11 بهمن ، هر شب ساعت 19 از شبکه ای‌فیلم پخش و در ساعت‌های 3 بامداد و 11 روز بعد بازپخش خواهد شد.

مهدی

1 نظر

  • فصل اولش و تا حالا هزاربار پخش کردند ولی فصل دوم و سومش و یکبار هم پخش نکردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.