بچه مهندس ۳ / سریال شبکه دو در رمضان ۹۹

 بچه مهندس ۳ / سریال شبکه دو در رمضان ۹۹

بازپخش سریال بچه مهندس از شبکه تماشا

  • سریال بچه مهندس ۳ هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو
  • بازپخش : ۲ – ۱۲ و ۱۶

سریال بچه مهندس که فصل اول این سریال در رمضان ۹۷ پخش گردید و فصل دوم آن سال ۹۸ پخش شد، شبکه دو سیما به مناسبت ماه رمضان سال ۹۹ فصل سوم را پخش می کند

کارگردانی این سریال را علی غفار زاده انجام داده است و این سریال دارای ۴۰ قسمت می باشد.در فصل سوم این سریال ادامه زندگی جواد را می‌بینیم که بحث رفتن به دانشگاه و اتفاقاتی است که در جامعه برایش پیش می‌آید.

بازیگرانی که در فصل سوم به این سریال پیوستند فرهاد قائمیان ، ثریا قاسمی ، کامران تفتی و اتابک نادری و روزبه حصاری هستند

پرویز پورحسینی ، بهاره رهنما ، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری ، افشین نخعی ، سلمان فرخنده ، سیاوش چراغی پور ، فرزین محدث ، سوگل طهماسبی ، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور داشتند. پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند ، نسرین نکیسا، مهران نائل ، صحرا اسدااللهی ، فرج الله گلسفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد را بازی می‌کرد.

خلاصه داستان سریال بچه مهندس ۳

این سریال پیرامون جوانی جواد و ماجراهایی است که در دانشگاه برای او اتفاق می‌افتد. در این فصل نیز می‌خواهیم همانطور که در فصل ۲ نشان دادیم روی خط قرمزها بند بازی کنیم و با توجه به بازخوردهایی که از بخش نوجوانی جواد دریافت کردیم کاملا متوجه شدیم که مخاطب با کدام قسمت‌ها ارتباط خوبی برقرار کرده که بتوانیم همان‌ها را در فصل سه نیز داشته باشیم.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.