سریال کره ای دختر امپراطور از امشب در شبکه تهران

 سریال کره ای دختر امپراطور از امشب در شبکه تهران

سریال کره ای دختر امپراطور از امشب در شبکه تهران

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،با اتمام پخش مینی سریال «مامان اشتباه می کند»، اولین قسمت از سریال خانوادگی «دختر امپراطور» پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۳ از آنتن شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


سریال کره ای دختر امپراطور از امشب در شبکه تهران

با اتمام پخش مینی سریال «مامان اشتباه می کند»، اولین قسمت از سریال خانوادگی «دختر امپراطور» پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۳ از آنتن شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

این سریال تلویزیونی محصول سال ۲۰۱۳ کشور کره جنوبی در ژانر خانوادگی افسانه ای است که در ۵۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای تهیه و تولید شده است. 

داستان جذاب و افسانه ایِ «دختر امپراطور»، حکایت دو خواهر است که یکی دختر واقعی و دیگری دختر خوانده امپراطور است. دختر دوم امپراطور پس از مرگ مادرش با تنها گلِ سری که از مادر دارد موفق می شود خود را به عنوان دختر حقیقی امپراطور معرفی کند. دختر اول با پی بردن به راز بزرگ زندگی پدرش به دنبال ماجراجویی هایی در خاندان امپراطور بر می آید و … 

کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را لی سانگ و فیلمنامه آن را هوآنگ جین یانگ نگارش کرده است و هنرمندانی همچون سئو هیون جین، سئو وو، لی چه ریونگ، جو هیون جائه و… در آن نقش آفرینی کرده اند. 

گفتنی است: این مجموعه نمایشی جذاب به سفارش گروه تامین برنامه شبکه تهران سیما، به مدیر دوبلاژی زهره شکوفنده و ویراستاری طاهره سلگی ترجمه و آماده پخش شده است و هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می رود و روز بعد حوالی ساعت ۱۱ و ۱۹ بازپخش خواهد شد.

مهدی

2 نظرات

  • سلام سریال های درخواستی ما رو هم پخش کنید این سریال قبلاً پخش شده تقاضای من اینه سریال هایی که پخش نشدن رو در اولویت قرار بدید با تشکر از شما 💖

  • شبکه تهران برای ما نمیگیره
    یعنی کلا دیگه قراره فقط برای استان تهران قابل دریافت باشه؟
    لطفا پیگیری کنین که برای شهرهای دیگه هم قابل دریافت باشه که بتونیم سریال های زیبایی که میذارن رو ببینیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.