سری دوم سریال «دهکده پرماجرا» آماده پخش شد

 سری دوم سریال «دهکده پرماجرا» آماده پخش شد

FTD ،سری دوم سریال «دهکده پرماجرا» آماده پخش شد

سری دوم مجموعه انیمیشن «دهکده پرماجرا» به کارگردانی مرجان کشانی و شهاب شمسی برای پخش از تلویزیون آماده شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


سری دوم سریال «دهکده پرماجرا» آماده پخش شد

«دهکده پرماجرا۲» داستان روستایی است که اهالی آن مردمانی دانا و باهوش هستند و مشکلاتی را که در هر قسمت از داستان اتفاق می‌افتد به کمک یکدیگر و البته بچه‌ها حل می‌کنند.

مرجان کشانی کارگردان و تهیه کننده این سریال در خصوص زنده نگه داشتن انیمیشن صنعتی در ایران و همچنین تلاش بی وقفه گروه تولید خود برای ساخت این مجموعه گفت: ساخت انیمیشن در ایران بدون گذشت و فداکاری دوستداران انیمیشن امکان پذیر نیست.

کشانی افزود: البته نباید این نکته را از نظر دور نگه داریم که برای انیمیشن ساز ایرانی وجود و بروز فرهنگ ایرانی در کل کار یک اولویت است.

وی هدف اصلی این سریال را کمک به توسعه فرهنگ اندیشیدن به کودکان توصیف کرد و یادآور شد: من احساس می کنم این داستانها تاثیر خوبی بر کودکان می گذارد.

شمسی کارگردان دیگر این سریال در خصوص ابتکار گروه سازنده «دهکده پرماجرا ٢» اظهار کرد: ما پس از اتمام هر قسمت، از بچه‌های دبستانی مدارس برای تماشای کار دعوت می‌کنیم و اینگونه از تاثیراتی که اثر بر ذهن و رفتار کودکان گذاشته آگاه می‌شویم. همچنین در این مسیر از مشاوران و روانشناسان کودک نیز کمک می‌گیریم.

این سریال انیمیشنی به تهیه‌کنندگی مرجان کشانی و سرمایه گذاری مرکز پویانمایی صبا، به کارگردانی مرجان کشانی و شهاب شمسی در ٢۶ قسمت ١١ دقیقه‌ای با تکنیک عروسکی تک فرم تولید شده و قسمت‌های آن آماده پخش است

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.