سینمایی «باند 34» برای پخش از شبکه سه دوبله شد

 سینمایی «باند 34» برای پخش از شبکه سه دوبله شد

FTD ،سینمایی «باند 34» برای پخش از شبکه سه دوبله شد

فیلم سینمایی «باند 34» در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما با گویندگی 32 نفر از گویندگان گفتار فیلم دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


سینمایی «باند 34» برای پخش از شبکه سه دوبله شد

این فیلم ساخت کشور هندوستان در سال 2022 و قرار است از شبکه سه سیما تقدیم مخاطبان شود.

مدیر دوبلاژ این فیلم مهسا عرفانی است که به همراه شیلا آژیر، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، امیر حکیمی، شهریار ربانی، سمیه رهنمون، شیرین روستائی، آرزو روشناس، منوچهر زنده دل، مسعود سلطانی، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، مینا شجاع، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، مهسا عرفانی، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، نسرین کوچک خانی، مریم معینیان، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی، منوچهر والی‌زاده، رزیتا یاراحمدی این سینمایی را دوبله کرده‌اند.

این فیلم در گونه درام – هیجانی، برگرفته از یک حادثه واقعی، حول محور کاپیتان ویکرانت خانا، از اعجوبه‌های پرواز، به تصویر کشیده شده است. آمیتا پاچان، آجای دوگن و راکول پریت سینگ از بازیگران آن هستند.

این فیلم بسیار خوش ساخت است و در نیمه ابتدایی پر حادثه و هیجان انگیز خود، مخاطب را در برخی صحنه ها روی صندلی میخکوب می کند و در بخش دوم که مربوط به دادگاه است به فیلمی عمیق و دراماتیک تبدیل می شود.

این اثر بی گمان برای دوستداران فیلم های هندی بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

واحد جستجوی اداره کل این سینمایی را رصد کرده و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده) ، نسخه اصلی (مستر) را تهیه و تأمین کرده است. این سینمایی قرار است پس از آماده سازی از شبکه ی سه سیما، برای مخاطبان این شبکه پخش شود.

مهدی

1 نظر

  • لطفا سریال های کره ای سرنوشت و سایمدانگ و جواهری در قصر رو از شبکه امید پخش کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.