صدا و سیما زیر ذره بین « سین » رصد می شود

 صدا و سیما زیر ذره بین « سین » رصد می شود

به گزارش FTD و به نقل از ایسنا ، رسول شکری نیا مدیر شبکه تلویزیونی سپهر در مورد برنامه سین گفت : برنامه سین در قاب شبکه سپهر در راستای اهداف ترسیم شده این شبکه و با هدف معرفی هر چه بیشتر برنامه های مهم، شاخص و برگزیده شبکه های سیما اعم از سریال ها، فیلم های سینمایی و تلویزیونی، برنامه های تولیدی و ترکیبی برگزیده تهیه و تولید می شود.وی افزود: در این برنامه علاوه بر پرداختن به پشت صحنه ساخت و تهیه سریال ها و مجموعه های مختلف در قالب آیتم های گوناگون فرصت شناخت هرچه بیشتر مردم و مخاطبان با این برنامه ها را فراهم می کند.

شکری نیا افزود: در بخش نوستالژی نیز برنامه های پربیننده سالیان گذشته در قالب خاطره با توضیحات مجری و کارشناس و عوامل برخی از آن آثار به نمایش در می آید. مدیر شبکه تلویزیونی سپهر تاکید کرد: در برنامه «سین» تلاش می شود آیتم های موفق همه شبکه ها و معاونت های سیما، صدا، سیاسی، شبکه های استانی و تلویزیون های تعاملی فضای مجازی رصد و معرفی شوند.

شکری نیا با اشاره به اینکه این برنامه در مناسبت ها و ایام ویژه ملی و مذهبی مانند اربعین حسینی، هفته دفاع مقدس و … متفاوت خواهد بود، گفت: تلاش می کنیم متناسب با این فضا آثار شاخص رادیویی و تلویزیونی و مجازی بخش های مختلف تلویزیون را به مردم معرفی و فرصت انتخاب آنان برای دیدن برنامه ها را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: برنامه «سین» فرصت خوبی برای همه شبکه های تلویزیونی و رادیویی است که از ظرفیت آن برای معرفی برترین آثار خود استفاده کنند و با هم افزایی هرچه بیشتر مخاطبان فهیم و هوشمند در سنین مختلف را با زحمات و تلاش های انجام شده سازمان آشنا کنند.

برنامه «سین» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی امامی فعلا” روزهای فرد راس ساعت ۲۰ از شبکه تلویزیونی سپهر و اپلیکیشن های سپهر و تلوبیون و تکرار آن را فردای همان روز راس ساعت ۱۱ صبح مشاهده کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.