فصل جدید دودکش ساخته می شود؟

 فصل جدید دودکش ساخته می شود؟

فصل جدید دودکش ساخته می شود؟

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،تهیه کننده سریال «دودکش» با اشاره به مذاکره ها برای ساخت فصل جدید «دودکش» در کنار دیگر برندهای سریالی بیان کرد که برایش ارایه یک قصه جذاب اهمیت زیادی دارد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


فصل جدید دودکش ساخته می شود؟

تهیه کننده سریال «دودکش» با اشاره به مذاکره ها برای ساخت فصل جدید «دودکش» در کنار دیگر برندهای سریالی بیان کرد که برایش ارایه یک قصه جذاب اهمیت زیادی دارد.

زینب تقوایی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون گفت: در حال حاضر مشغول پیش برد چند قصه هستیم که هر کدام در مرحله متفاوتی است و بنا به نیاز مخاطب و مهیا شدن شرایط، انتخاب خواهیم کرد کدام قصه را زودتر به تولید برسانیم.

این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون درباره تولید دوباره و بازگشت سریال های چند فصلی و برندها مثل «پایتخت»، «زیرخاکی» و … به تلویزیون و احتمال ساخت فصل جدید سریال «دودکش» عنوان کرد: خوشحال هستم که تلویزیون به سراغ میراث خود رفته و بی‌تردید این یک حرکت رو به جلو است. درباره تولید فصل جدید «دودکش» نیز مذاکراتی انجام شده است. آنچه که برای خودم در مورد تداوم تولید «دودکش» اهمیت دارد این است که در عین حفظ هویت شکل گرفته «دودکش» در دو فصل قبل، قصه‌ای جذاب برای ارایه به مخاطب داشته باشیم.

تقوایی درباره ملاحظاتی که لازم است نسبت به تولید فصل جدید سریال ها وجود داشته باشد، بیان کرد: تولید فصل‌های بعدی یک سریال وسواس بیشتری مطالبه می‌کند چرا که هر کاستی می‌تواند موفقیت و اقبال آن اثر را به ضد خودش بدل کند. در مورد ساخته شدن فصل سوم «دودکش» نیز باید ببینیم با توجه به تعهد و مشغله همکاران‌مان در سایر پروژه‌ها تا چه اندازه شرایط فراهم می‌شود./مهر

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.