فصل جدید (( نون خ )) از ابتدای ماه رمضان پخش می شود

 فصل جدید (( نون خ )) از ابتدای ماه رمضان پخش می شود

FTD ،فصل جدید (( نون خ )) از ابتدای ماه رمضان پخش می شود

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،مجموعه تلویزیونی «نون‌خ» این روزها در چابهار تصویربرداری خود را پیش می‌برد و قرار است از ابتدای ماه رمضان سریال شبکه یک سیما باشد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


فصل جدید (( نون خ )) از ابتدای ماه رمضان پخش می شود

مهدی فرجی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی به خبرنگار تسنیم گفت: این روزها تصویربرداری سریال در چابهار ادامه دارد و در تهران و کردستان هم فیلمبرداری خواهیم داشت.

او همچنین درباره زمان پخش و حضور پررنگ بازیگران بومی و محلی در این فصل اشاره کرد و افزود: شروع پخش این سریال در ابتدای ماه رمضان خواهد بود و خوشبختانه در کنار بازیگرانِ فصل‌های قبلی همچون حمیدرضا آذرنگ، بازیگران بومی و محلی جدیدی هم به گروه اضافه شده‌اند.

توجه به محورهایی همچون محیط زیست، میراث فرهنگی و مسائل اقوام کماکان در دستور کار سعید آقاخانی و عوامل «نون‌خ۵» است.

شنیده می‌شود با تنوع لوکیشن و توجه به موضوعات جدید در فیلمنامه، فصل پنجم «نون‌خ» برگ برنده جدیدی را به رخ مخاطب خواهد کشید.

حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومن حاجی‌عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشاءالله وروایی و صهبا شرافتی از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

«نون‌خ» به‌کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی از نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک به نمایش درآمد. «نون‌خ» در اصل مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است. تاکنون چهار فصل از این مجموعه ساخته و پخش شده است که در نوروز سال‌های ۱۳۹۸، ۱۳۹۹، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۲ پخش شدند.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.