فصل دوم «دوست نابغه من» روی آنتن HBO می‌رود

 فصل دوم «دوست نابغه من» روی آنتن HBO می‌رود

فصل دوم سریال «دوست نابغه من» با اقتباس از داستان‌های النا فرانته به زودی روی آنتن می‌رود.

براساس آخرین اخبار سریال خارجی «دوست نابغه من- داستان یک اسم جدید» عنوان فصل دوم سریالی است که RAI تهیه کننده ایتالیایی با همکاری HBO ساخته است. این سریال با اقتباس از رمان‌های پرفروش النا فرانته با عنوان «رمان‌های ناپلی» ساخته شده است.

«اسم جدید» از ۱۰ فوریه در شبکه RAI ایتالیا روی آنتن می‌رود و پیش از آن سه روز در سینماهای ایتالیا به نمایش درمی‌آید. اچ‌بی‌او فصل دوم این سریال را از ماه مارس در آمریکا روی آنتن می‌برد.

در فصل دوم لیا و النا که اکنون دیگر بزرگ‌تر شده‌اند از ناپل و محله بوزاتی که بیشتر داستان فصل اول در آنجا گذشت بیرون می‌روند. لیا و النا اکنون ۱۶ ساله هستند و هر ۲ احساس می‌کنند با فشارهای جدیدی روبرو هستند. لیا به تازگی ازدواج کرده و النا در پیسا تحصیل می‌کند.

فصل دوم در هشت قسمت ساخته شده که ۲ اپیزود چهارم و پنجم آن در ایشیا می‌گذرد و کارگردان مشهور آلس رورواچر کارگردان این ۲ اپیزود است.

ساورینو کاستانزو کارگردان اصلی – است که خود فرانته وی را برای این کار انتخاب کرد.

النورا آندرئاتا رییس RAI در کنفرانس مطبوعاتی که دیروز سه‌شنبه ۲۱ ژانویه در رم برگزار شد، گفت که این فصل بیشتر بر ترس‌های بزرگ شدن، دل باختن، روابط خانوادگی و خشونت‌های وحشتناک خانگی و تلاش برای دست یافتن به یک زندگی بهتر استوار است.

لورنزو میلی تهیه کننده سریال نیز یادآوری کرد که به لطف دیدگاه کاستانزو فصل دوم از تُن خاکستری که یادآور نئورآلیسم دهه ۵۰ است، فاصله می‌گیرد و به دوره ۶۰ و کشف آزادی می‌رسد.

وی همچنین از داشتن نگاه زنانه رورواچر به عنوان یک شانس یاد کرد.

علی حسینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.