فیلم سینمایی «جنگل شب» برای شبکه امید دوبله شد

 فیلم سینمایی «جنگل شب» برای شبکه امید دوبله شد

فیلم سینمایی «جنگل شب» برای شبکه امید دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،فیلم «جنگل شب» با گویندگی ۱۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


فیلم سینمایی «جنگل شب» برای شبکه امید دوبله شد

فیلم «جنگل شب» با گویندگی ۱۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی در گونه ماجراجویی و خانوادگی محصول آلمان در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی مهوش افشاری و صدابردار آن بهزاد توکلی است. آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، شایسته تاجبخش، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، داود شعبانی نصر، امیرصالح کسروی، نسرین کوچک خانی، ابوالقاسم محمدطاهر، عباس نباتی، صنم نکواقبال و مهوش افشاری صداپیشه های این فیلم سینمایی بوده اند.

این فیلم ماجرای پسر نوجوانی است که برای اثبات عدم دیوانگی پدر باستان شناس خود به اکتشاف غاری افسانه‌ای دست می‌زند که پدرش ادعا کرده وجود دارد.

بازی بازیگران به ویژه بازیگران نوجوان بسیار واقعی از کار درآمده است و این واقع گرایی در داستان و سبک ساخت فیلم هم نمود دارد که باعث شده مسائل و مشکلات نوجوانان کاملاً برای مخاطب ملموس باشد و همین او را با شخصیت ها همراه کند. فیلم البته صحنه های مهیج هم کم ندارد و همین به آن بُعدی سرگرم کننده داده است. در عین حال طبیعت زیبا و مناظر چشم نواز به خلق تصاویر و نماهای زیبا منجر شده است که بر جذابیت اثر می افزاید. فیلم برنده ۴ جایزه از جشنواره های مختلف کودک و نوجوان شده است.

شبکه‌ی امید، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.