فیلم سینمایی «مورو» برای شبکه نمایش دوبله شد

 فیلم سینمایی «مورو» برای شبکه نمایش دوبله شد

FTD ،فیلم سینمایی «مورو» برای شبکه نمایش دوبله شد

به گزارش FTD ،فیلم سینمایی «مورو» با گویندگی ۳۰ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


فیلم سینمایی «مورو» برای شبکه نمایش دوبله شد

سینمایی «مورو» با گویندگی ۳۰ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی محصول نیوزلند در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه نمایش سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن هاشمی است. رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، محمد رضا حسینیان، شراره حضرتی، امیر حکیمی، مونا خجسته، سیما رستگاران، سمیه رهنمون، شیرین روستایی، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، میرطاهر مظلومی، ملیکا ملک نیا، علی منانی، اسفندیار مهرتاش، مریم مهماندوست و بهمن هاشمی صداپیشه های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که تافی، گروهبان پلیس که از بومیان قبایل سرخپوستی نیوزیلند است با یک گروه از ماموران ویژه‌ی پلیس که قصد دستگیری رئیس قبیله را دارند درگیر می‌شود و در ‌نهایت موفق می‌شود به آن‌ها بفهماند که افراد قبیله‌ی او فعالیت‌های تروریستی نداشته و تمام فعالیت‌های آنان در جهت حفظ فرهنگ و هویت قبیله‌شان است.

این اثر یک فیلم اکشن خوش ریتم و خوش ساخت است که به مشکلات و معضلات جوامع بومی نیوزیلند با دولت مرکزی می پردازد. در واقع می شود گفت تز اصلی فیلم حمایت و ارج نهادن به جوامع بومی و اهمیت حفظ و نگهداری از ارزش های فرهنگی این جوامع است و تا حدود زیادی در رسیدن به هدف خود موفق عمل می کند و می توان گفت فیلمنامه و شخصیت پردازی خوبی دارد و بازی بازیگران از کیفیت خوبی برخوردار است. فیلم برنده یک جایزه از جشنواره سینمایی آسیا و اقیانوسیه شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی نمایش، برای مخاطبان پخش شود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.