فیلم سینمایی «پیالی» برای شبکه امید دوبله شد

 فیلم سینمایی «پیالی» برای شبکه امید دوبله شد

فیلم سینمایی «پیالی» برای شبکه امید دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سینمایی «پیالی» با گویندگی ۳۰ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


فیلم سینمایی «پیالی» برای شبکه امید دوبله شد

سینمایی «پیالی» با گویندگی ۳۰ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی در گونه کمدی، درام و خانوادگی محصول هند در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی ناهید امیریان و صدابردار آن سعید عابدی است. رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، سیما رستگاران، علی اصغر نیک رضایی، نفیسه زاجکانیها، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، داود شعبانی نصر، ابراهیم شفیعی مهیار، پریا شفیعیان، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، حسن کاخی، امیربهرام کاویانپور، کسری کیانی، مریم معینیان، امیر منوچهری، حسین نورعلی و ناهید امیریان صداپیشه های این اثر بوده اند.

در این فیلم خواهیم دید: ضیا، نوجوان فقیر به همراه خواهر کوچکش، پیالی در یک زاغه در کشمیر زندگی می‌کنند. پیالی آرزوی داشتن خانه‌ای را دارد که با بال درست شده‌باشد و دوست هنرمند ضیا که مرد جوانی است قول ساخت چنین خانه‌ای را به ضیا می‌دهد. در نهایت و پس از ماجراهایی، این شخص خانه را با استفاده از ضایعات زباله‌ای که خود ضیا جمع‌آوری کرده‌ می‌سازد.

فیلم حاوی پیام امید و خلاقیت است و اینکه حتی در شرایط سخت با خلاقیت و خوشفکری می توان تغییر ایجاد کرد. فیلم از نظر ساخت نیز اثر باکیفیت و درخور اعتنایی است و بازی بازیگران کودک و نوجوان آن بسیار درخشان است.

شبکه‌ی امید، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.