فیلم سینمایی «کت ویزل» برای شبکه امید دوبله شد

 فیلم سینمایی «کت ویزل» برای شبکه امید دوبله شد

FTD ،فیلم سینمایی «کت ویزل» برای شبکه امید دوبله شد

به گزارش FTD ، سینمایی «کت ویزل» با گویندگی ۱۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید

کانال ما در روبیکا را دنبال کنید


فیلم سینمایی «کت ویزل» برای شبکه امید دوبله شد

سینمایی «کت ویزل» با گویندگی ۱۹ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این سینمایی در گونه کمدی، خانوادگی و فانتزی، محصول ۲۰۲۱ آلمان، قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی میرطاهر مظلومی است. ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، دانیال الیاسی، علی بیگ محمدی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، ابراهیم شفیعی مهیار، محمد صادقیان، مرضیه صفی خانی، بهروز علی محمدی، پویا فهیمی، نسرین کوچک خانی، ناصر ممدوح، حسین نورعلی، مونا همائی پور و میرطاهر مظلومی صداپیشه های این فیلم سینمایی بوده اند.

این فیلم درباره یک شعبده باز است که از قرن ۱۹ به زمان حال آمده و تلاش می‌کند عصای گم شده خود را بیابد.

فیلم نه تنها جذاب است بلکه به کودکان نوجوانان اهمیت مسائلی مانند گذشته و تاریخ و میراث فرهنگی را یادآور می شود و به همین خاطر اثری آموزنده نیز هست. فیلم برنده ی جایزه ی بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از جشنواره ی فیلم باواریا شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی امید، برای مخاطبان پخش شود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.