مستند «سرنوشت» برای شبکه ورزش دوبله شد

 مستند «سرنوشت» برای شبکه ورزش دوبله شد

مستند «سرنوشت» برای شبکه ورزش دوبله شد

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،«سرنوشت» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


مستند «سرنوشت» برای شبکه ورزش دوبله شد

«سرنوشت» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این مستند ورزشی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند بهروز علی محمدی و صدابرداری آن به عهده سعید عابدی بوده است. شیلا آژیر، رضا آفتابی، دانیال الیاسی، شهراد بانکی، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، شایان شامبیاتی، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، پریا شفیعیان، سعید شیخ زاده، میلاد فتوحی، شروین قطعه ای، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، علی منانی، علی همت مومیوند و بهروز علی محمدی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند درباره لیونل مسی است که موفق شد جام جهانی را بالای سر ببرد.

یک مستند ورزشی که سوژه اش که همانا لیونل مسی است به سختی نیازی به معرفی دارد و به خاطر همین موضوع می تواند برای دوستداران فوتبال بسیار جذاب و دیدنی باشد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ی ورزش، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی ورزش، برای مخاطبان پخش شود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.