مینی سریال خارجی جدید در شبکه تهران

 مینی سریال خارجی جدید در شبکه تهران

مینی سریال خارجی جدید در شبکه تهران

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سریال “شکستن یخ” محصول مشترک 2022 انگلیس و لهستان به کارگردانی ژاوری زولاوسکی جمعه 8 دیماه ساعت 23 از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


مینی سریال خارجی جدید در شبکه تهران

سریال “شکستن یخ” محصول مشترک 2022 انگلیس و لهستان به کارگردانی ژاوری زولاوسکی جمعه 8 دیماه ساعت 23 از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.

این مینی سریال در ژانر جنایی، درام و رازآلود در 6 قسمت 45 دقیقه ای در شب های سرد و بلند زمستان در قاب شبکه تهران جانمایی می شود.

فیلمنامه این سریال را نیز مارتا شیمانک و پیوتر شیمانک به صورت مشترک به رشته تحریر درآورده و هنرمندانی چون کاتاژینا وایدا، بارتلما کوچدوف، یولیوش خژاستوفسکی، اندرزی گرابوفسکی، بوگوسلاو لیندا، آرکادیوش بوشکو، یوانا ماتوزاک، کانرد پاویتسکی، وویسیچ سانداچ و … در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان این سریال جنایی آمده است:

کاتارزینا افسر پلیس جوان و کم تجربه ای است که سعی می کند با جدیت و پشتکار زیاد، بسیاری از پرونده های جنایی که به او سپرده می شود را حل نماید. در این مجموعه او همانند گذشته بعنوان دستیار و یا مسئول پرونده به باز کردن گره های موجود در پرونده مشغول می شود که برای ماموریت جدید او بحران تازه بوجود می آید و…

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.