ویژه برنامه های تحویل سال ۱۴۰۳ تلویزیون/از فرزاد حسنی تا مریم مومن

 ویژه برنامه های تحویل سال ۱۴۰۳ تلویزیون/از فرزاد حسنی تا مریم مومن

ویژه برنامه های تحویل سال ۱۴۰۳ تلویزیون/از فرزاد حسنی تا مریم مومن

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،برنامه های شبکه های تلویزیونی برای تحویل سال ۱۴۰۳ مشخص شدند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


ویژه برنامه های تحویل سال ۱۴۰۳ تلویزیون/از فرزاد حسنی تا مریم مومن

شبکه های تلویزیونی ویژه برنامه هایی را برای تحویل سال ۱۴۰۳ تدارک دیده اند.

شبکه یک سیما

برنامه «ایران دوست داشتنی» با اجرای پدرام کریمی و با همراهی امیرحسین مدرس، محمد معتمدی، فلورا سام پخش می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد در فضای مفرح و جشن و متناسب با ایام نوروز با رویکرد شناخت ظرفیت های اقلیمی بومی و هویتی و در جهت اتحاد، همدلی و امیدآفرینی به صورت زنده روی آنتن می رود.

«ایران دوست داشتنی»، به مناسب آغاز سال نو شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه ساعت ۱۹:۳۰ به صورت زنده پخش می‌شود و سه‌شنبه شب سال تحویل ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲ بامداد و لحظه سال تحویل از ساعت ۵ تا ۹ صبح همراه این لحظه خاص و ناب مردم ایران است

شبکه دو سیما

شب عیدی با اجرای المیرا شریفی مقدم ، وحید رونقی و مجید یحیایی ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو سیما است.

این برنامه در روز های ۲۵ تا ۲۸ فروردین از حدود ۲۲ شب پخش می شود.

همچنین این برنامه در شب تحویل سال از ساعت ۲۲ تا لحظه سال تحویل پخش خواهد شد.

شب عیدی مهمانانی ویژه هنری ، اجتماعی ، ورزشی و سیاسی خواهد داشت.

شبکه سه سیما

ویژه برنامه سال نو برای تحویل سال ۱۴۰۳ شبکه سه با اجرای حامد سلطانی و یوسف تیموری از این شبکه پخش خواهد شد.

«سال نو» با اجرای حامد سلطانی و یوسف تیموری ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه سیما شدند.

این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی سیدمهدی حسینی در فاصله زمانی ۲۴ اسفند تا زمان سال تحویل ۱۴۰۳ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

«سال نو» از ۲۴ الی ۲۶ اسفند بعد از اخبار شبانگاهی تا پاسی از شب و ٢٧ الی ٢٩ اسفند حدود ساعت ٨ شب تا پاسی از شب پخش می‌شود.

در این ویژه برنامه خوانندگان نام آشنایی چون گرشا رضایی، سالار عقیلی، امید حاجیلی، علی لهراسبی، سینا حجازی، مصطفی راغب، حسین حقیقی، سینا، درخشنده، فرزاد فرخ، بابک افرا، امیر حقیقت، علی طولابی، سروش فرهمند و روح الله چهره افروز حضور دارند.

شبکه چهار

شبکه چهار با «سحوری» به استقبال بهار می‌رود. این برنامه به تهیه‌کنندگی کامران سیف اله تولید و با اجرای متین رضوانی پور به صورت زنده پخش خواهد شد.

شبکه تهران

«بهار جان» عنوان ویژه برنامه زنده تحویل سال شبکه تهران است که از یکشنبه ۲۷ اسفند ماه از ساعت ۲۲:۳۰ تقدیم مردم شریف ایران و تهران می شود.

«بهار جان» با تدارک بخش های شاد و مفرح در شب های پایانی سال، با اجرای ابوالفضل آقاخانی و میزبانی سپند امیر سلیمانی و مریم مومن و به تهیه کنندگی حسین امانی مهمان خانه مخاطبان شبکه پایتخت خواهد بود.

این ویژه برنامه عیدانه و نوروزی از یکشنبه ۲۷ اسفند ماه تا چهارشنبه اول فروردین ماه تقدیم نگاه گرم مخاطبان می شود.

قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۱:۴۵ دقیقه بامداد روی آنتن برود و سه شنبه از ساعت ۱۹ تا ۸ صبح روز چهارشنبه تقدیم نگاه شما مردم شریف تهران شود.

«بهار جان» با دعوت از مهمانان ویژه، گفتگویی صمیمانه با رویکرد ماه مبارک رمضان و نوروز، خاطرات و شنیدنی های جذابی را پیش رو مخاطبان قرار دهد.

همچنین اجرای زنده اسنتداپ کمدی با حضور کمدین های معروف یکی از بخش های تماشایی و خاص این ویژه برنامه است که در فواصل زمانی مختلف از قاب «بهار جان» تماشایی می شود.

دعوت از گروه های موسیقی محلی، آیینی و خوانندگان جوان از آیتم های جذاب و تماشایی این ویژه برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

این ویژه برنامه برای تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان خود، آیتم میدانی، گزارش مردمی با موضوع نوروز و ماه رمضان را تدارک دیده است که از قاب بهار جان تماشایی می شود.

ویژه برنامه زنده «بهار جان» کاری از گروه اجتماعی است که در شب های پایانی سال و برای تحویل گرفتن سال جدید در چند شب از شبکه تهران سیما پخش می شود.

شبکه نسیم

برنامه «آی نسیم سحری عید شد» با اجرای فرزاد حسنی به تهیه کنندگی افشین حسین خانی ویژه برنامه شبکه نسیم در لحظه تحویل سال ۱۴۰۳ است که به مدت ۱۲ ساعت از ساعت ۲۰ شب سه شنبه ۲۹ اسفند ماه تا صبح یک فروردین ساعت ۸ از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

این برنامه با تدارک بخش های جذاب، شاد و میهمان های درجه یک در عرصه های مختلف کنار سفره هفت سین شما خواهند بود.

شبکه قرآن

ویژه برنامه تحویل سال «تسبیح» به صورت زنده از آستان حضرت معصومه (س) مهمان خانه مخاطبان خواهد بود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی هادی سمیعی زفرقندی و اجرای سیدوحید مرتضوی، از اذان صبح تا زمان تحویل سال مهمان خانه مخاطبان خواهد بود.

شبکه افق

ویژه برنامه تحویل سال «سین هشتم» با اجرای آرمان غفاریان، امیر علی احمدی، عترت افشار و مریم شهرام پور از شبکه افق پخش می شود.

حضور مهمانان متعدد، گروه سرود، خواننده، گفتگوی مردمی سطح شهر از بخش های متنوع این برنامه است. همچنین ارتباط زنده با حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس و مزار شهدای بهشت زهرا در لحظه سال تحویل نیز در این برنامه صورت می گیرد.

شبکه سلامت

شبکه سلامت برنامه «حول حالنا» را برای سال تحویل به روی آنتن می فرستد.

این برنامه از شنبه ۲۶ اسفند ماه به مدت ۲ ساعت پخش می شود و در روز عید از ساعت ۵ صبح تا ۱۰ نیز این برنامه ادامه دارد.

این برنامه به تهیه کنندگی محمدحسین پورفاضلی نژاد به مدت ۲ ساعت با حضور میهمانان حوزه ی سلامت با محوریت موضوعات اجتماعی و خانواده و موضوعات سال نو روی آنتن می رود.

شبکه ورزش

ویژه برنامه سال تحویل «ویدیو چک» با اجرای عبداله روا به مرور خاطرات طنز ورزش ایران در سال ۱۴۰۲ خواهد پرداخت.

شبکه امید

ویژه برنامه سال تحویل شبکه امید با نام «جشن بزرگ ایران سرود» با اجرای بابک افرا و علی مرادخانی از ۲۸ اسفند به روی آنتن شبکه امید می رود.

این برنامه با حضور هنرمندان عرصه موسیقی، میزبان گروه‌های سرود نوجوان از سرتاسر کشور است.

«جشن بزرگ ایران سرود» به تهیه‌کنندگی کمیل سوهانی، کارگردانی سید ابوالفضل موسوی نظر و سردبیری کیاوش زارع طلب و قائم زینلی روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ساعت ۲۲ تا ۲۴ و ۱ فروردین ساعت ۵ تا ۷ صبح از شبکه امید سیما پخش خواهد شد.

شبکه کودک

«سر سفره خدا» ویژه برنامه سال تحویل شبکه کودک سیماست.

شبکه کودک از یک ساعت قبل از تحویل سال به صورت زنده، ویژه برنامه برنامه «سر سفره خدا» را به تهیه کنندگی یاسر غفاری و اجرای احسان مهدی و حامد مدرس روی آنتن این شبکه خواهد برد.

شبکه جام جم

برنامه «شب روشنی»؛ ویژه تحویل سال، ۱ فروردین، ساعت ۰۳:۰۰ تا پس از تحویل سال به مدت ۵ ساعت از استودیوی ایرانیان و با اجرای میلاد شیران، شمیم علیزاده، اردشیر منظم و ترابی به روی آنتن می رود.

این برنامه شامل بخش های نوروز در سایر کشورها، موسیقی و آواز، نوروز در اقوام ایرانی، گزارش های مردمی، استندآپ کمدی، نمایش های خانواده منظم، گفتگو با میهمانان، نمایش های عروسک آرتا، حافظ خوانی به مناسبت تحویل سال نو است.

شبکه آیفیلم

شبکه آی‌فیلم برای لحظات تحویل سال نو، ویژه برنامه “ارغوان” به کارگردانی داریوش جهانگیری را به روی آنتن می‌برد. در این گزارش، ویدئویی از این برنامه را مشاهده نمائید. این ویژه برنامه تلویزیونی قرار است در لحظات سال تحویل به مدت ۷ ساعت پخش شود.

ویژه برنامه «ارغوان» در یک خانه قدیمی که ۱۵۰ سال قدمت دارد تصویربرداری شده است. ساختار کار به این صورت است که نوه‌ها گرد پدربزرگ و مادربزرگ جمع می‌شوند. مهمان‌های دیگری سر می‌رسند و پدر و بزرگ و مادبزرگ داستان‌هایی قدیمی نقل می‌کنند. مناسبات میان این شخصیت‌ها و داستان‌هایی که نقل می‌شود ساختار اصلی برنامه را تشکیل می‌دهند. مخاطب در این برنامه به لحاظ بصری، با آداب و رسوم و مناسک نوروزی اقوام و مردمان مختلف ایرانی آشنا می‌شود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.