ویژه برنامه های یلدایی شبکه یک مشخص شدند

 ویژه برنامه های یلدایی شبکه یک مشخص شدند

FTD ،ویژه برنامه های یلدایی شبکه یک مشخص شدند

ویژه برنامه یلدایی «شب‌روشنی» شبکه یک در آخرین شب پاییز مهمان خانواده‌های ایرانیان خواهد بود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


ویژه برنامه های یلدایی شبکه یک مشخص شدند

ویژه‌برنامه شب‌یلدایی «شب‌روشنی» چهارشنبه 30 آذرماه از ساعت 18 تا 01:00 بامداد پنج شنبه یکم‌دی‌ماه به روی آنتن شبکه یک می‌رود.

این ویژه‌برنامه با اجرای اقبال واحدی، میزبان شاعران و کارشناسان فرهنگ‌عامه و خواننده‌ها، ‌نواحی‌خوانان و نوازنده‌هایی از سراسر ایران است. همچنین «شب روشنی» میزبان مجریان برنامه‌های مختلف شبکه یک است که هدایای تصویری خود از آداب و فرهنگ و رسوم را تقدیم نگاه ایرانیان می‌کنند. تصاویری که روایت‌گر یلدای شهرهای ایران‌ عزیزمان همچون زاهدان، مشهد، خرم‌آباد، گیلان، هرمزگان، تنب بزرگ، ابوموسی، کردستان و نیز از کشور افغانستان است.

حافظ‌خوانی، شاهنامه‌خوانی و اجرای زنده موسیقی با حضور خواننده‌هایی چون محمد گلریز، رضا صنعت‌گر و … از دیگر بخش‌های این برنامه به تهیه‌کنندگی رضا بختیاری و میثم فکری است.

برنامه «صبح بخیر ایران» نیز از ساعت 6 تا 8 صبح با تدارک بخش‌های متعدد و متنوع از جمله موسیقی با حضور خوانندگان و گزارش‌های مردمی یلدایی، و طرح نظرات و گفت‌وگو با کارشناسان و مهمانان و پخش کلیپ‌های یلدایی و… در روز چهارشنبه 30 آذر ماه به صورت زنده میزبان نگاه مخاطبان خواهد بود.

برنامه «سیمای خانواده» نیز از ساعت 12:30 در آخرین روز پاییز با بخش‌های متنوعی پخش می‌شود. ارائه گزارش از استان خراسان شمالی روستای امیرآباد در خصوص شب یلدا، کلیپ‌های یلدایی، بخش آشپزی و هنری متناسب با شب یلدا، گفت‌وگو با خانواده معظم شهید محمد مهدی دباغی در منزل ایشان، گزارش یلدایی از مرزبانی مرز آغداش و… از بخش‌هایی است که در این برنامه خواهیم دید.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.