پخش یک سریال ترکیه ای در شبکه تهران

 پخش یک سریال ترکیه ای در شبکه تهران

پخش یک سریال ترکیه ای در شبکه تهران

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال،سریال «۵۰ متر مربع» در گونه اکشن، کمدی، درام و محصول ۲۰۲۱ ترکیه، قرار است از پنجشنبه ۳۰ فروردین هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن برود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی به آیدی FTDigital@ دنبال کنید


پخش یک سریال ترکیه ای در شبکه تهران

سریال «۵۰ متر مربع» در گونه اکشن، کمدی، درام و محصول ۲۰۲۱ ترکیه، قرار است از پنجشنبه ۳۰ فروردین هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن برود.

«۵۰ متر مربع» یک سریال خانوادگی در گونه اکشن، کمدی و خانوادگی است و در آن بازیگرانی چون: انگین اوزتورک، تولگا تکین، آیبوک پوسات و… نقش آفرینی می کنند.

در خلاصه داستان این سریال ترکیه ای آمده است: گولگه، یک قاتل حرفه‌ای جوان است که چیزی از گذشته و سرگذشت پدر و مادرش نمی‌داند. او همواره در حال جست و جو و کسب اطلاعات در مورد والدینش است. گولگه توسط مرد ثروتمندی به نام سروت بزرگ شده و اکنون به دست راست او تبدیل شده و به کارهای غیر قانونی او رسیدگی می‌کند. او نام گولگه به معنی سایه را خودش انتخاب کرده چرا که از هویت واقعی خودش اطلاعی ندارد. گولگه در حین جست و جو در مورد خانواده‌اش و اقای سروت به حقایق عجیبی پی می‌برد و در محله‌ای در یک مغازه خیاطی متروکه که صاحب آن فوت کرده است پنهان می‌شود. او مجبور می‌شود مدتی با هویتی ساختگی در آن محله زندگی کند به طوری که افراد آن محل فکر می‌کنند او پسر خیاطی است که قبلا درگذشته است.

این سریال با ترکیب ژانر کمدی و اکشن توانسته داستان جالب و جذابی را به مخاطبان ارائه دهد و سر و شکل استاندارد و خوبی دارد. فیلمنامه تعلیق و کشمکش خوبی دارد و ذهن مخاطب را درگیر می‌کند. انتخاب موضوع خوب است، موضوعی که در آن داستان مرد جنایتکاری روایت می‌شود که پسری را دزدیده و او را مانند پسر نداشته خود بزرگ می کند و حالا که پسر راز او را فهمیده نمی تواند از او دل بکند و…

این سریال هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۱۱ و ۱۹ بازپخش می شود.

مهدی

3 نظرات

  • میشه بررسی کنید جرا شبکه تهران برای استان های دیگه قطع شده؟

    • چون این شبکه استانی شده و مختص تهران و شهرستان های اون هست…

  • شبکه پنج همیشه سریال های خارجی ش خوبه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.