پخش 170 فیلم سینمایی روز دنیا در جشنواره نوروز 1402 تلویزیون

 پخش 170 فیلم سینمایی روز دنیا در جشنواره نوروز 1402 تلویزیون

FTD ،پخش 170 فیلم سینمایی روز دنیا در جشنواره نوروز 1402 تلویزیون

شبکه های تلویزیون نوروز امسال با پخش 170 فیلم سینمایی روز دنیا به استقبال بهار می روند و هر روز حدود 12 فیلم سینمایی پخش می کنند.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


پخش 170 فیلم سینمایی روز دنیا در جشنواره نوروز 1402 تلویزیون

شبکه یک سیما در ساعت ۲۴، فیلم هایی همچون «دوک»، «دو دوست»، «رهایی»، «مأموریت هوایی»، «نور سیاه» و … را تقدیم علاقه مندان خواهد کرد.

شبکه دو سیما هم در ساعت ۱۵:۳۰ با فیلم هایی همچون «تولسیداس پسر»، «بر فراز آسمان»، «اسرار حلقه»، «سرای خانوادگی»، «مرد تنهای ماه» و … مهمان نوروزی بینندگان سیماست.

شبکه سه سیما در ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد فیلم های روز دنیا را تقدیم نگاه مخاطبان می کند. «جدال مرد و زنبور (مستر بین)»، «دنیای ژوراسیک ۳»، «من زلاتان هستم»، «آمبولانس» و «مرد خاکستری» نمونه ای از این فیلم ها است.

شبکه چهار سیما در ساعت ۲۰:۳۰ فیلم های دیدنی «بتمن»، «انولا هولمز ۲»، «یک دست لباس»، «کیمی»، «لامبورگینی» را تدارک دیده است.

شبکه پنج سیما در دو بخش تماشاخانه ساعت ۹ و ۱۳:۳۰ منتخبی از فیلم های سینمایی ایران و جهان را به روی آنتن می برد. «دختر عزیزم»، «دزدان دریایی آخرین گنج پنهان»، «درنده»، «جامه قهرمانی»، «سقوط» و … فیلم های دیدنی است که شبکه پنج برای بینندگان خود در این ایام پخش می کند.

شبکه امید ساعت ۱۶ فیلم های نوروزی خود را پخش می کند. این شبکه فیلم های «کاپیتان نُوا»، «مقر سری»، «جریان هوای آبی»، «آنچه من هستم»، «لایل لایلِ کروکدیل»، «بلند شو» و … نمایش می دهد.

شبکه کودک در ساعت 14 فیلم های مناسب کودکان را به نمایش در می آورد. «گربه چکمه پوش2: آخرین فرصت»، «هیولای دریا»، «فینیک»، «صدرا»، «بروبچه های رافادان» (دهلیزهای قدیمی)، «بروبچه های رافادان» (عملیات در گوبکلی تپه) و … از جمله این فیلم هاست.

شبکه نمایش در باکس ساعت ۲۳ فیلم هایی همچون «جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور»، «ترول»، «کارآگاه محله چینی ها»، «شبح مسابقات آزاد گلف» و «هانسان: اژدهای خیزان» را تقدیم نگاه علاقه مندان هنر هفتم می کند. همچنین این شبکه در ساعات 11، 13، 19، 21، 23 و 00:1 بامداد نیز با مخاطبان خود همراه است.

شبکه افق فیلم های خود را در ساعت 13 پخش می کند که «خیانت»، «شکار»، «چرنوبیل»، «یکشا»، «حقیقت و عدالت» و … از جمله آن هاست.

شبکه سلامت فیلم های سینمایی را در ساعت 11 با زیرنویس ویژه ناشنوایان به روی آنتن می برد.

شبکه فراتر هم در ساعت 22:00 تماشایی خواهد بود. «دنیای عجیب»، «فینچ»، «چشمان مار»، «آشوب متحرک»، «ونوم کارنیچ وارد می شود»، «نابخشودنی» و … نمونه ای از این فیلم هاست که با کیفیت 4K به نمایش در می آید.

شایان گفتن است مذاکره اداره کل تامین و رسانه بین الملل برای خرید و پخش چندین فیلم از سینمای ایران و فیلم هایی که در جشنواره فیلم فجر امسال برنده سیمرغ شده اند، در حال انجام است که جزییات آن به زودی اعلام می شود.

مهدی

5 نظرات

 • لطفاً سریال های کره ای را از شبکه امید پخش کنید برای سال 1402 نه از شبکه تماشا

  • اجازه پخش سریال های کره ای رو به‌زودی اداره‌کل تامین و رسانه بین الملل به شبکه امید خواهد داد.
   باتشکر
   محمد غلامرضایی مدیرکل تامین و رسانه بین الملل

 • لطفاً سریال هری پاتر از فصل 1 تا 8 را هم پخش کنید

  • درخواست شما به مدیر تامین ارجاع داده شد و انشالله پخش می شود

 • لطفاً سریال هری پاتر از فصل ۱ تا ۸ را پخش کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.