پرویز پرستویی با (( نام ها )) به تلویزیون می آید

 پرویز پرستویی با (( نام ها )) به تلویزیون می آید

FTD ،پرویز پرستویی با (( نام ها )) به تلویزیون می آید

اپیزود اول مجموعه انیمیشن «نام‌ها» به کارگردانی رضامیرکریمی امشب ساعت ۲۱:۱۵ روی آنتن شبکه دوسیما می‌رود.

برای مشاهده اخبار جدید سینما ، تلویزیون ،‌ فناوری و … ما را در فضای مجازی دنبال کنید

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک نمایید


پرویز پرستویی با (( نام ها )) به تلویزیون می آید

پرده اول از مجموعه انیمیشن «نام‌ها» با پرداختی به زندگی شهید مصطفی چمران به کارگردانی سیدرضا میرکریمی و تهیه کنندگی محمد پیرهادی امشب پنجشنبه ۱۵ دی ماه روی آنتن شبکه دو سیما خواهد‌ رفت.

اپیزود اول از این مجموعه انیمیشن که «مصطفی» نام دارد؛ با صدای پرویز پرستویی به دور از روایت‌های کلیشه‌ای رسمی و از زبان شهید مصطفی چمران مبارز آرمان‌خواه، برشی‌هایی از زندگی شخصی و پر فراز و نشیب این قهرمان ملی را از زمان تحصیل وی در آمریکا تا دوران فعالیت اجتماعی او در کشور لبنان و در نهایت لحظه شهادت این بزرگمرد نامدار را به تصویر می‌کشد.

در خلاصه داستان «مصطفی» آمده است:
دلم سرود می‌خواهد؛ پر از شور، شعر و موسیقی… دلم رقص می‌خواهد؛ همین بالای آسمان، بالای دماوند، قلب ضحاک همیشه دربند… اینجا “وطن من” است، انگار زمان از لحظه رفتنم متوقف شده بود…

علاوه بر پرویز پرستویی، دانش اقباشاوی، رعنا ابراهیم، سوده شرحی، مهرداد معمارزاده، سعید شریف، فریبا فصیحی، یاسمین حاج‌ناصر، آزاده اکبری و سارا اژده‌فر نیز در این اپیزود به عنوان صداپیشه حضور دارند. 

مجموعه انیمیشن «نام‌ها» که با فرم کمیک‌موشن ساخته شده است؛ در چهار اپیزود متفاوت به روایت زندگی چهار قهرمان دفاع مقدس، شهید مصطفی چمران، شهید عباس دوران، شهید حسن باقری و شهید مهدی باکری می‌پردازد.

این مجموعه با نام‌های «مصطفی»، «عباس»، «حسن» و «مهدی» هر کدام در مدت زمان حدود ۳۰ دقیقه، روایتی از قهرمانان نامدار میهن است که اکنون برای نخستین‌بار پس از گذشت سال‌ها، قرار است به صورت هفتگی پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۱:۱۵ روی آنتن شبکه دو برود.

مهدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.